Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha ebben az évben jarok egy...

Ha ebben az évben jarok egy normalis suliba és jövöre át szeretnék egy rendészetre iratkozni meg tehetem?

Figyelt kérdés
most 10.ben vagyok és még nem találtam magamnak suli mert kulfoldrol jottem és nincs meg a papirom a 9.osztalyrol h jartam és talán még rra is gondoltam h még ebben az évben át megyek rendészetre ott talán van hely?vagy ottis van olyan h meg van alétszám vagy valami miatt nem vesznek fel
2010. szept. 4. 02:15
 1/2 anonim válasza:
van lehetőséged átiratkozni, abban az esetben ha az osztálylétszám nem az egekben van, de ha átmész egy másik szakra, vagy másik suliba, akkor különbözeti vizsgát kell rakni, mert lehet h vannak olyan órák ott amik nállatok nem voltak, és azokbol különbözeti vizsgát kell h lerakj. de nyugottan megpróbálhatod.
2010. szept. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
aha hat szerintem biztosan meg fogom probalni köszi a segitseget
2010. szept. 24. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!