Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 20 éves vagyok még belehet...

20 éves vagyok még belehet nekem is iratkozni nappali tagozatos suliba?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok sajnos csak a 9.osztalyom van meg.csaladi okok miatt felbe kelett,hagynom 2 éve a sulit.lehetseges az,hogy beiratkozok most és elkezdem a 10-.elölröl?eggyaltalan van aki 20 évesen megy vissza tanulni?mert newm akarom,hogy hülyénbek nézzenek az iskolaban ha bemegyek.illetve hány éves korig van a határ?van ahol azt mondjak 18,van ahol 21,van ahol 23 na mostg mennyi akkor?köszönönm elöre is
2011. aug. 15. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy nappalin 23 éves korig lehet tanulni. Sok ilyen ismerősöm van, aki 20 éves (vagy idősebb) és visszamegy tanulni.
2011. aug. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Estin biztos, hogy tanulhatsz, és ott nem is lesz ciki, ha 20 éves fejjel ülsz a padban (bár szerintem nappalin se ciki, de vannak szemétkedő emberek), barátom is estin érettségizett, és ott 40 évesek is voltak.
2011. aug. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

ertem,kineztem egy jo sulit,fel is hivtam ma és aztmondtak,hogy van még beiratkozasra lehetöseg.Attól félek,én is,hogy sokan szemetkedni fognak,de nem izgat :D

mia különbség az esti és a nappali tagozatos suli közt?meik a nehezebb?hallotam olyat is,hogy 2 év alatt 4 et lehet tanulni ez hogy van?köszönöm elöre is

2011. aug. 15. 19:45
 4/8 anonim ***** válasza:
A nappali tagozatos általában reggeltől max. délután 3-ig tartanak, míg az esti tagozat általában változó. Van olyan, aki estire jár, heti 2 alkalommal (kedd-szerda), de olyan iskola is van, ahol ez csak heti 1 alkalom (szombat). Szóval ezt iskola válogatja. Egyik sem könnyebb a másiknál. Talán annyival, hogy nappalin mindennap kapod az anyagot, estin pedig sűrítik a tananyagot.
2011. aug. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Estin szinte csak annyit tanultak, ami az érettségire kell, azokat gyakorolták, szóval töményebben, de a lényeget. Barátom azt hiszem hogy heti 2 este ment. 5 körültől 8-9-ig.

2011. aug. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1. válaszoló vagyok: nekem a párom kedden és szerdán járt estin délután 3-4-től este 8-ig 8:20-ig. Valamikor előbb végzett, valamikor picit később.
2011. aug. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a valaszt és a segitséget.vegül is most akkor szerintetek meiket valasszam?menjek esti tagozatos suliba eretsegire?vagy maradjak nappalio tagozatos sulin szakmam.ami 4 év es biztos szakmám lenne.sajnos ma emlitettem egy lannyak,hogy lehet visszamegyek suliba erre 20 évesen beülsz iskolapadba olyanokhoz akik 3-4 évvel fiatalabbak töled?ezt a kérdést tette fel.félek,hogy anappali tagozatos sulin szivozni fognak velem :(

vegül is meik a könnyebb?

esti tagozatoson gondolom,nincs ien,hogy tesi ora stb

köszönöm minnekinek a segitseget

2011. aug. 16. 16:08
 8/8 anonim ***** válasza:

őszintén szólva én mindenképp az estit választanám.de nem azért mert ciki a nappali mert ennyi idősen nem az.


persze lehet hogy elfogult vagyok mert most én is estibe járok:D 20/F

2013. jan. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!