Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van olyan ingyenes képzés/tanf...

Van olyan ingyenes képzés/tanfolyam középiskola után, amire nem sokat kell bejárni(heti 1-2 alkalom) és csak a legvégén kell vizsgázni belőle?

Figyelt kérdés

Fel akarok költözni Pestre, de nem hiszem, hogy egyetem mellett el tudnám látni magam. Így első évben inkább csak dolgoznék és utána eldöntöm, hogy akarok-e egyetemre menni. Addig is nem lenne rossz, ha képezném még magam. Őszintén szólva majdnem bármi jó. Vagyis asztalos meg ilyesmi nem, mivel nő vagyok, és az iránt nem érdeklődöm.

Vagy esetleg nyelvtanfolyam van bárhol ingyenesen vagy olcsón?



2021. nov. 11. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
68%

De minek? Ha csak az a lenyeg, hogy ne kelljen bejarni, akkor ennek nincs ertelme. Egy szakmat se lehet igy megtanulni, ha meg papir kell a polcra, csak hogy legyen, azt foleg feleslegesnek tartom.

Dolgozz, gyujts penzt, aztan menj egyetemre kesobb, ha az celod. Raadasul ha egyaltalan nem is erdekel, amit tanulsz, akkor csak magadat szivatod meg.

Nyelvtanulasnak viszont mindig van ertelme, de az penzbe kerul.

2021. nov. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%

Hiába pontozzátok le az elsőt, de sajnos igaza van. Olyan képzés ami ingyenes, nem kell bezárni és ér is valamit nem létezik.


Ha én indítok a kérdezőnek egy okj-s jedilovag tanfolyamot 100 ezerért amire nem kell bejárni és egy vizsgával zárul (mondjuk a star wars filmek történeteknek ismerete) a munkaerőpiacon nem lesz kapósabb.

2021. nov. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
72%
Nyelvtanulás? Pénzbe? Ne viccelj, az internet korában? Főleg ha a német, angol, olasz nyelveket nézzük. Ezekhez van egy rakás anyag a neten. De még a lengyelhez is.
2021. nov. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!