Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mechatronikai mérnökként el...

Mechatronikai mérnökként el lehet helyezkedni ?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeptemberben kezdem el az egyetem és nézegettem ezt a mechatronikai mérnök szakot. Ugye ez ilyen 3 szakmából összegyúrt szakma és az érdekelne, hogy ha sikerül elvégeznem akkor fogok tudni munkát találni vele ? Mert ahogy nézegettem a netem a legtöbb műszaki állásnál ahol mérnök állás van meghirdetve inkább gépész vagy villamos mérnököt keresnek nem mechatronikait. Szerintetek érdemes lenne elvégezni ezt a szakot vagy inkább maradjak a hagyományos gépész vagy villamos szakoknál ?


2021. nov. 12. 10:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Korai még munkát keresni Ha lenne lehetőségem én beleugranék villanyszerelő vagy csak gépész szakma lehet hogy nem annyira értékes Munkavállalói szempontból. Ha később lenne lehetőséged másik irányba elmozdulni akkor azt is megteheted.
2021. dec. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!