Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A szakács szakma OKJn mennyire...

A szakács szakma OKJn mennyire foglalja le az időmet?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok, de szeretnék egy OKJs szakács szakmát megcsinálni. Mennyi az elmélet ezen a szakmán? Mennyire könnyen tanulható, ha szeretek főzni, de csak nemrég jöttem rá, hogy szeretnék szakács szakmát szerezni? Milyen tárgyak vannak, meg egyáltalán hogy megy ez? Mindent írjatok le, légyszi!!! Meg hogy egyetem mellett is találok ingyenes OKJs képzést?
2010. szept. 4. 13:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én a Kodolányira mentem, és közben beiratkoztam szakácsnak. 5.-én kezdődik a szakács suli. Hétfőn és szerdán kell járni a szakácskodni, péntek - szombat (kéthetente) fősuli + még a munkám is, hát elég húzós lesz, remélem azért menni fog. Jah hát meg ugye kell gyakorlat is a szakács sulihoz ami 376 óra, de ezt egy tanév alatt kell teljesíteni valahol. Fősulin milyen szakra jársz?
2011. szept. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Óbudai Egyetemen könnyűipari mérnöki szakra, emellett felvettek egy levelezős utazásügyintézőire, ennek örülök, csak most találtam, de mindig ingadoztam, h idegenvezető, szakács, vmi.. de utazni imádok, és szívesen utazási irodáznék is, az idegenvezetőről meg már rég lemondtam, a szakácsról is, miután kaptam egy negatív kritikát olyantól, aki elég fontos nekem:/ nekem csak péntek este van órám a levelezősön:) pénteken megyek beíratkozni:) amúgy anyum is Kodolányis:)
2011. szept. 6. 19:21
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekm már elkezdődött a szakácskodás, nagyon tetszik. :)

Csak időbeosztásban lesz durva a dolog.

Anyud milyen szakra jár?

Sok sikert neked a sulihoz! :)

2011. szept. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!