Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol a legjobb Magyarországon...

Hol a legjobb Magyarországon a matematika szak?

Figyelt kérdés
ELTE, BME, SZTE, stb.?
2021. nov. 16. 16:46
 1/2 anonim válasza:
100%

[link]


Én Szegedet ajánlanám, szerintem a BME egy elitista hely (lehet, hogy Te is az vagy, ami tök jó és akkor megvan hova kell menned). Az egyetem könyvtárának van az egyik lenagyobb reál könyvgyűjtemény és hallomás alapján az oktatás (matek szakon) igen színvonalas (ezt alátámasztja a linkem is). Jövőre lehet én is átmegyek matematikusnak (most pénz és számvitelt tanulok, ahol pénz nem láttam még és a számok unalmasak).

2021. nov. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Eltére járok, és őszintén szólva nem tetszik annyira. Munkalehetőségek miatt lehet jó, mert Bp-n van, de akkor már inkább BME. Ott kevesen vannak, és emberibb a tanterv. A helyedben viszont Szegedet is megfontolnám, kérdező.
2021. dec. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!