Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Úgy érettségizhetek egy...

Úgy érettségizhetek egy idegen nyelvből ha van olyan állampolgárságom?

Figyelt kérdés

Tudom hülye kérdésnek hangzik, de ma az egyik osztálytársam megijesztett kicsit mikor mondta, hogy nem biztos. Nem tudom ez hogy működik, utána olvasok majd (hol érdemes?) de hátha volt valakivel hasonló.

Amúgy angolról van szó, tanulom is suliban, tehát rendesen tantárgyam de idén van első lehetőségem leadni és meg is tenném. Rendesen tudok belőle úgy érettségizni mint idegennyelv ha van angol állampolgárságom? vagy valahogy befolyásolja?



2021. nov. 18. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudsz belőle érettségizni úgy is.
2021. nov. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
"angol állampolgárság" mármint brit?
2021. nov. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igen igen, ott születtem plusz egyik szülőm révén
2021. nov. 18. 19:40
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
én úgy tudom, hogy ez neked anyanyelvednek szamít igy idegennyelvként nem érettségizhetsz belőle. de kérdezz rá az iskoládban, ott biztosan jobban tudják
2021. nov. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utána kérdezek majd. Neten erről hol találhatok infokat esetleg?
2021. nov. 18. 19:48
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én olyat ismerek aki itt született, de van brit állampolgárság, mert apukája angol. Simán érettségizhetett angolból.
2021. nov. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Félig olasz vagyok, olasz állampolgár. Érettségizhetek, és nyelvvizsgázhatok olaszból itthon, elfogadják mindenhol.
2021. nov. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A szerbiai magyarok azt szoktak csinalni hogy szerb nyelvvizsgat tesznek Magyarorszagon es mennek egyetemre Magyarorszagon. Ha ok megtudjak csinalni akkor te is.
2021. nov. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

a nyelvvizsga azt tudtam, csak nem tudom érettségi hogyan mi vonatkozik

köszi mindenkinek!

2021. nov. 28. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!