Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Földrajz, történelem iránt...

Földrajz, történelem iránt érdeklődőként hova tovább?

Figyelt kérdés
Még 2017-ben érettségiztem, földrajzból emelt szinten, mellette a történelem, ami még jól sikerült, igaz, csak középszinten. Egyébként ezek érdekelnek is. Duplázásos számítással van 350 pontom. Mivel gyűlölöm a jelenlegi munkámat, így gondolkozom, hogy továbbtanulnék. Ez a 2 tárgy gazdasági szakokhoz, illetve értelemszerűen a tanári szakhoz lenne jó. Az előbbi nagyon nem vonz, így maradna a tanári. Látnék magamban fantáziát, elsősorban nem is a pénz motivál, tisztában vagyok vele, ha családom lesz, kell mellékállás. De sokak szerint nagyon hülye lennék, ha tanári szakra mennék. Inkább tanuljak ki egy szakmát. Ez szép, s jó, csak sajnos tudom magamról, hogy nem lennék jó vállalkozó, jobb szeretnék egy biztos állást. Érdekelne a ti véleményetek is. Persze, a döntést én fogom meghozni. 24/F
2021. nov. 18. 22:23
 1/2 anonim ***** válasza:
49%

Szakmát ajánlok.

5 év egyetem, a földrajzhoz nem tudok hozzászólni,de a töri volt az egyik szakom, úgyhogy azt mondom, hogy a töri nehéz. Ez a szakpár amúgy sem szerencsés, a töri mellé nyelv, matek szak inkább.

2021. nov. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Azt csináld, amit szeretnel, ami vonz, ami boldogga tesz. En azt ajanlom, probald meg a tanarit, nincs veszitenivalod :)
2021. nov. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!