Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki segítene? Most akkor...

Valaki segítene? Most akkor az egészet vissza kell fizetnem, ha kibukok? (Corvinus +)

Figyelt kérdés
Most voltam nyílt napom a Corvinuson, és egy dolog nem világos: ha mondjuk 2 éve ösztöndíjas vagyok, és a 3. évre nem sikerül megkapnom, mert lement az átlagom, ilyenkor azt az évet ki kell fizetnem saját költségen, ez stimm. De az előzőeket is? Vagy amelyik félévet elvégeztem ösztöndíjjal, annak az árát már nem kell visszafizetnem, ugye? Mert egy félév mondjuk 450e ft és nem akarok úgy járni hogy a 3. évben vissza kell fizetnem az egészet.. Ha csak arra az évre áttesznek önköltségesre, az nem olyan vészes. Valaki tudja hogy működik ez a rendszer?
2021. nov. 20. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Nem hinném, hogy vissza kellene fizetned visszamenőleg ilyenkor.

Ha viszont elkezded a képzést, abbahagyod, és x időn belül nem végzed el, akkor úgy tudom, vissza kell fizetni

2021. nov. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy, nem kell visszafizetned az előző féléveket. Ha nem éred el a meghatározott tanulmányi átlagoz, akkor a következő évben önköltségesen leszel.
2021. nov. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
NEM KELL visszafizetni semmit, kivéve ha nem fejezed be a képzést sem ott sem máshol. Tehát nem szerzel diplomát.
2021. nov. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!