Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem tetszik az egyetem de a...

Nem tetszik az egyetem de a szak igen. Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Most vagyok első éves és a szak gyakorlati része(óvodaped. itt arra gondolok, hogy az oviban voltunk gyakorlaton), maga a város nagyon tetszik. Viszont már az első pillanattól kezdve maga az egyetem része a légkör és a társaság nem. Úgy érzem elvagyok veszve, nem találom meg saját magam és feszélyez az egész, hogy be kell járnom, mikor visszakell jönnöm már minden bajom van, ez az egész negatívitás elveszi a motivációmat is és most jönnek a vizsgák... Mégis mihez kezdjek? Megéri még várnom a változásra? Esetleg egyetem váltásről valakinek tapasztalat.?

#egyetem #egyetemváltás #ovodapedagogia
2021. nov. 22. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére Magyarorszagon több helyen is van óvodapedagógia. Át tudsz iratkozni, vagy elfogadod. Megszoksz vagy megszöksz. Nem tudom melyik egyetemről van szó.
2021. nov. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs garancia arra, hogy máshol jobb lesz. De ha nagyon rosszul érzed magad ott, akkor válts egyetemet.
2021. nov. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Melyik egyetem? Én is óvónőnek készülök.
2022. jan. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elte szar
márc. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!