Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen egészségügyi szakra...

Milyen egészségügyi szakra érdemes menni ami nem orvosi?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekel az egészségügy, de az orvosihoz nem érzem magam elégnek. Az orvosi diagnosztikai analitikust néztem még, de egy asszisztensi munkánál többre vágyom.

Melyik az a szak, amire van kereset és meg is éri annak tanulni? Gyógytornász, dietetikus?



2021. nov. 24. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
98%
Gyógyszerész, esetleg szülésznő.
2021. nov. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
98%
gyógyszerész, de nagyon nehéz:)
2021. nov. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Mentőtiszt
2021. nov. 25. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Én képalkotást végeztem, szerintem az nem annyira asszisztensi. A gyógytornász is jó lehet, azt lehet vállalkozóként is.
2021. nov. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a képalkotás abszolút nem asszisztensi dolog. Orvos feladja a konkrét röntgent, vizsgálatot, de azt nem tudja a legtöbb hogy fizikailag hogyan kell kivitelezni ezeket.

Egyébként ott vannam még a gyógytorna, dietetika, mentőtiszti, szülésznői, ápolói, laboratóriumi kutató, laboratóriumi analitikus szakok is.

2021. nov. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!