Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Apát rá kéne venni hogy abba...

Apát rá kéne venni hogy abba az iskolába mehessek tovább ahova szeretnék Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lány vagyok.

Most kell kb egy hónap múlva beadni a felvételit a továbbtanuláshoz.

Az van hogy én nagyon jól rajzolok, és innen kb 1órára Debrecenbe van egy suli ami művészet, és apa oda akarja hogy menjek

Viszont én nem akarok koliba menni , reggel annyit buszozni meg főleg nem

És egyáltalán nem is tetszik nekem az a suli nem rajzal akarok tovabb menni , meg ahoz felvetelit is kene irni de nem akarok azt sem

de apám ezt nem érti meg.

Itt ahol lakunk van két suli , az egyikbe nagyon jó tanulónak kell lenni hogy felvegyenek, a másik meg átlagos suli viszont van egy,két rossz híre a gyerekekről .

Én oda szeretnék menni nagyon mivel turizmus/vendeglatas szakkal akarok tovabb menni es ott is van az.

De viszont apam nem engedi hogy oda menjek mert o azt mondja el züllenék ott , mikor ez akkora nagy baromság amit hisz arrol a sulirol hogy elképzelni nem tudjatok.

A baratom is oda jar de hiaba mondjuk neki hogy egyaltalan nem olyan amilyeneket hisz arrol a sulirol.

Borzaszto.

Nem tudom hogy tudnam ra venni apámat hogy had menjek mar oda

Valaki kerlek segitsen 🥺🥺🥺



#továbbtanulás #Apámnemenged
2021. nov. 30. 09:17
 1/8 A kérdező kommentje:
Valaki segitsen maaaaaaaaaar😩😩😩
2021. nov. 30. 09:29
 2/8 anonim ***** válasza:

Közelebbi iskolák nincsenek? (Mármint a városotokon kívül)

Nem tudnátok esetleg abba kiegyezni, hogy az általad választott iskola mellett heti egyszer jársz valamilyen rajz vagy művészeti szakkörre?

Az apukád által javasolt iskola gimnázium? Mert ha igen, akkor lehet az a problémája a turizmusos iskolával.

Más családtagot/ismerőst vagy esetleg valamelyik tanárodat nem tudnád megkérni arra, hogy segítsen meggyőzni?

(Esetleg le tudod írni a kobkrét iskolák nevét, amiről szó van?)

2021. nov. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2/2-nek

Vannak de egyik sem tetszik annyira mivel ugyanúgy reggel buszoznom kéne meg Ahh most az milyen kinlódás már.

Anya enged bárhova azt mondja ahova szeretnék. De apa hajthatatlan . Nem tudom mit csináljak:(

2021. nov. 30. 09:41
 4/8 A kérdező kommentje:

Ja és az sem gimnázium amit apám akar.

(Privátba leírtam mindkét sulit.)

2021. nov. 30. 09:47
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt keress rá az iskolákra, és próbáld meggyőzni őt a statisztikák alapján.

[link]

2021. nov. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ha azt mondanád neki, hogy valamilyen gimibe szeretnél inkább menni, akkor rögtön engedélenyebb lenne.

(Egyébként megkérdezhetem, hogy miért nem gimnáziumba szeretnél menni?)

2021. nov. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6/6-nak

Azért nem gimibe akarok mert tok mondegy ha el vegzek egy szakmát es kapok hozza érettségit es egybol mehetek dolgozni

2021. nov. 30. 16:26
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
Kössetek kompromisszumot. Beírod elsőnek az általa választott sulit, másodiknak a te vágyadat. Aztán a felvételinél úgyis eldől, hogy odavaló vagy-e vagy sem. (lehet elszúrod és akkor mehetsz vendéglátósnak)
2021. nov. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!