Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Arab BA képzés után milyen...

Arab BA képzés után milyen mesterre mennétek?

Figyelt kérdés

Kicsit elvagyok veszve, viszont mindenképp szeretnék továbbtanulni.

Arabisztika / iszlám tanulmányok / kommunikáció és médiatudomány/ nemzetközi tanulmányok MA? Vagy valami más?

Igazából sok minden érdekel, tehát nyitott vagyok a tippekre, véleményekre.


2021. dec. 3. 08:25
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Én elvégeztem egy gazdasági alapképzést (marketing BSc-t) és így vidáman elvagyok. Sokkal jobb döntés, mint használhatatlan mesterszakokra járni. (De a nyelvet elvittem PhD-ig közben, ha már…)
2021. dec. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Ui: Egyik volt tanítványom (rokon szakról) elment MBA-re. Ez is egy megoldás. (Más menedzsereket is ismerek pl. anglisztika szakkal és MBA-vel.) Ez is tud működni. Attól függ, mi akarsz lenni. Én nagyon örülök, hogy a marketing BSc mellett döntötem, bár utólag átgondolnék egy matekosabb szakot inkább (sima matek, vagy GPME a Corvinuson).
2021. dec. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)


Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy matekból nagyon nem vagyok jó. Így sajnos a matekos szakok kiestek .

2021. dec. 3. 13:38
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor átgondolnék szerintem egy nappali vagy levelező jogot. Egyik tanítványom (rokon szakon) nemzetközi tanulmányokra ment, ez utóbbi szakot önmagában nem tartom sokra, de arabbal kiegészítve jó lehet. Azt nem tudom, mennyire tudsz modern, élő arabul, illetve melyik nyelvjárást. A kommunikáció sem egy rossz ötlet, főleg, ha tanulsz mellette digitális kommunikációt (online marketinget, digitális tartalomkészítést stb.).
2021. dec. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!