Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szabad bölcsészetről kérek...

Szabad bölcsészetről kérek véleményket, ki mit tud róla?

Figyelt kérdés
tényleg bele lehet halni a töribe?
2010. szept. 5. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Belehalni? Műszaki, reál, jogi, néhány gazd szak,, mérnöki, orvosi szakoknál be lehet halni szó szerint, de egy bölcsész szakot ne hasonlítsunk ezekhez... :)
2010. szept. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Nulla. Lepontozhatsz. Biológus.
2010. szept. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Ti ezt honnan tudjátok? Jártatok oda? Én ilyenkor inkább nem mondok véleményt, max hozzáteszem, hogy HALLOTTAM valakitől, hogy ilyen meg olyan a szak, de mivel nem első kézből való az információ, így nem biztos, hogy ez igaz is.


Üdv: egy BME infós

2010. szept. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14%
Rühellem a művészarcokat.
2010. szept. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22%
Én, a biológus onnan tudom, hogy együtt laktam eggyel, és én mikor a 2. hete nem aludtam, 1 db vizsga miatt, addig neki 2 oldalt kellett leadni a Balázs show pszichológiájáról egész vizsgaidőszakban, és sápítozot!!
2010. szept. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
32%
sápítozott
2010. szept. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%

Nem ismerem ezt az új rendszert, nem tudom, mi a "szabad bölcsészet".


A történelem szak régen kemény volt, az induló létszám 1/2-e vagy 1/3-a végezte végül el.


Bölcsészkaron sokféle szak van, és egyetemfüggő is, mennyire nehezek. Vannak nagyon könnyűek és nagyon nehezek is, a legtöbb ember nagyon lenézi a bölcsészeket, mert a média- és kommunikáció-szakosok alapján ítéli meg őket.

2010. szept. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!