Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen irányba menjek tovább,...

Milyen irányba menjek tovább, ha nagyon érdekelnek az autók?

Figyelt kérdés
Nem tudok dönteni, közép suliban nem voltam valami jó matekból, csak általánosban, így a járműmérnöki kizárva szerintem. Autószerelő műhelyhez rengeteg pénz kell, így az autószerelőit se biztos, hogy érdemes kitanulnom. Szóval nem tudom. Sokan azt is tanácsolták, hogy ilyen könnyen ne adjam, készüljek fel újból pluszban egy matek és fizika érettségire, s próbáljam meg a járműmérnökit. Csak 3-as középiskolai matekkal nem biztos, hogy menne. Tény, tojtam akkoriban bele, házikat se írtam meg. 24/F
2021. dec. 8. 23:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Állj neki tanulni! Menj egyetemre!


Mateking.hu

2021. dec. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyik barátom járműmérnökin végzett BME-n. Kiváló matekos volt, de azt mondta, hogy vért izzadva végezte el. Azon kevesek közé tartozott, aki csúszás nélkül kapott diplomát.

Egy másik fiú középszinten érettségizett matekból és nem volt elég a tudása, 1 évet passziváltatott, ezalatt tanult még rá.

2021. dec. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
64%

Ezeket a szakokat nézted már?

jármű-üzemmérnöki szak

[link]

tesztmérnöki szak

[link]

közlekedésmérnöki szak

[link]

2021. dec. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!