Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Képszerkesztés, rajzolás,...

Képszerkesztés, rajzolás, Photoshop-olás féle dolgok érdekelnek, szerintetek ilyen irányba hova, milyen egyetemre, főiskolára lenne érdemes jelentkeznem?

Figyelt kérdés
Jól tudok rajzolni, és érdekelnek az ilyen dolgok, a tervezői, a számítógépes játékiparban való grafikus cuccok és ilyen irányba szeretnék elhelyezkedni. Vagy egy másik lehetőség a tetoválás. Szerintetek melyik éri meg, és hova menjek továbbtanulni?

2015. jan. 21. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha számítógépes játékiparban szeretnél dolgozni, akkor nem árt egy informatikai diploma, bár ehhez matek kell (geomertria főképp).

Ha grafikus, designer szeretnél lenni, diploma sem kell, OKJ képzést biztosan találsz a témában..

Ha szeretsz rajzolni és mindenképp diplomát szeretnél, akár építészeten is elgondolkozhatsz..

2015. jan. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Matekból 5-ös vagyok, szóval azzal nincs baj.

Építészeten is gondolkoztam, csak azokhoz általában kell rajzból érettségi. És a rajz érettségiben elmélet is van, az pedig annyira nem az erősségem.

2015. jan. 24. 14:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Az általad írottakat figyelembe véve akkor azt ajánlanám, hogy vagy infóra menj (Budapesten pl. BME, ELTE ha kicsit nehezebbre vágysz, vagy OE, PPKE stb. ha egy kicsit lazábbra), vagy végezz egy OKJ képzést említett témában... (attól függően, hogy szükséged van-e diplomára, vagy hogy 2-3-5 évet szeretnél-e még tanulni)

1-es voltam.

2015. jan. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!