Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Most fogok végezni Villamosmér...

Most fogok végezni Villamosmérnök BSC-n. Menjek MSC-re, vagy inkább a munkát válasszam? Melyikkel érnék többet?

Figyelt kérdés

2021. dec. 9. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
A munka melletti levelező Msc nem opció?
2021. dec. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%
Ez nem könnyű kérdés. Sokan vannak, kik hosszabb távon is megelégedtek az alsó fokozattal. És vannak néhányan, akik meg egy-két év múlva rájöttek, hogy csak kéne az az Msc. Olyanok is vannak, akiknek elegük volt már a pénztelen diákéletből. És olyanok is, akik eleve végigcsinálták az egyetemet (ha azt nézzük, hogy a Bsc az nem az). Melyik hogyan csinálná másképpen, ha újra kezdhetné? Egy beosztott számára a napi életben ritkán kerül elő "igazi mérnöki" probléma. Ha meg néha igen, akkor megkérdezheti általában, hogy: mi van??? És elmagyarázzák neki, és utána tud nézni. Hogy neked ebből melyik szelet jár, azt meg legfeljebb a jövőbelátó erdei bölcs tudná megmondani.
2021. dec. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nem mentem, jelenleg nem kapok kevesebbet, mint MSc-vel végzett szaktársaim, akikről tudom, hogy mennyit kapnak. Felvételiknél meg ugyanazokat kérdezik, szóval hiába van papírod, ha például nem tudsz megcsinálni egy próbafeladatot.


Én munka mellett, amennyire időm engedi persze fejlesztem magam. Ráadásul releváns dolgokkal, amikkel egyetemen nem vagy csak érintőlegesen találkoznék.

2021. dec. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!