Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyiket válasszam? Mechatroni...

Melyiket válasszam? Mechatronikai mérnök vagy gépészmérnök vagy villamosmérnök?

Figyelt kérdés

A fizikát imádom és főleg az autók érdekelnek de minden más is.

A matekot is de inkább fizikával foglalkoznék de még annyira nem tudom. Nem szeretem annyira az ilyen elvont dolgokat pl.infó. Talán a mechatronika és a gépészmérnöki tetszene legjobban.


2016. febr. 25. 14:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Olvass át szakismertetőtek, és válaszd, amelyik jobban tetszik.
2016. febr. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem tudom, hogy mennyire aktuális, de szerintem ha az elméleti fizikát szereted ne menj mérnöki szakra. Én is pontosan így voltam vele és hatalmas csalódás volt mechatronikai mérnöki alap szakon nem tanítanak klasszikus (rendes) fizikát, helyette "természet tudományos" tárgyak néven a fizikának el mérnökiesített válltozatát tanítják ami nagyon alkalmazásorientált és nem hasonlít a középiskolai fizikára. Ha ez nem baj, akkor a gépészmérnökin van a legkevesebb informatika és talán a legtöbb autós dolog is.
2016. máj. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!