Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakra érdemes jelentez...

Milyen szakra érdemes jelenteznem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

💥Egy olyan zárkózott ember vagyok, aki minden lehetséges dolgot egyedül csinál.

💥Jó életszínvonalon szeretnék élni. Nem azt mondom, hogy milliókat szeretnék keresni, de nem szeretném, hogy az anyagi helyzetem bármikor is problémát okozzon.

💥Nem tudok nyomás alatt jól teljesíteni így mindenféleképpen olyan munkát szeretnék majd, ahol el lehet kerülni a stresszhelyzeteket.

💥Biológiából (és kémiából, amit kezdek teljesen feladni) készülök emelt szintű érettségire, de angol nyelvből is simán le tudnám tenni.

💥Inkább reál beállítottságú vagyok, de a különböző nyelvek nagyon érdekelnek.

💥Mindenféleképpen olyan munkát akarok, ahol érzem, hogy hasznos vagyok és segítek vele.



2021. dec. 13. 12:04
 1/6 A kérdező kommentje:

*jelentkeznem

Bocsánat a figyelmetlenségemért.

Előre is köszönök minden segítőkész választ!

2021. dec. 13. 12:07
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
IT?
2021. dec. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
98%
Valamilyen kutató/fejlesztő esetleg, akár egyetemi szinten (ha a biológia érdekel, akkor ahhoz kapcsolódóan, bár itthon sajnos ez a rész elég elmaradott)? Ahhoz szokott kelleni amúgy is nyelvtudás minden esetben a szakirodalmi részhez.
2021. dec. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%

"mindenféleképpen olyan munkát szeretnék majd, ahol el lehet kerülni a stresszhelyzeteket"

ilyen nincs. vagy metanulod kezelni, vagy eleted vegeig szorongani fogsz. sajnos ez ilyen. amugy mi erdekel? az hogy jo vagy ebbol meg abbol az nem sokat jelent. mi az ami ERDEKEL teged?

2021. dec. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
informatika, főleg programozás
2021. dec. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
78%
Vegyészet!!!
2021. dec. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!