Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Minek érdemes továbbtanulnom?

Minek érdemes továbbtanulnom?

Figyelt kérdés

Amiben nagyon jó vagyok az a veszekedés. Akármilyen vitát megtudok nyerni.

A tanulmányaim átlagosak 4/5 mindenből (a matek 3/4).

Rajztudás átlagos (szépen rajzolok, de vannak akik sokkal jobban rajzolnak)

A nyelvérzékem elég rossz.

Az ügyvéden gondolkozom, de félek a rengetek leckétől, mivel tanulásban se vagyok a legjobb.

Mindenben átlagos vagyok. Csak a leghaszontalanabb dologban vagyok kitűnő.. a veszekedésben..



2021. dec. 10. 05:53
1 2
 1/19 molnarmarcell21 ***** válasza:
97%
Annak érdemes továbbtanulnod, ami érdekel, amit szeretsz csinálni.
2021. dec. 10. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Itt van a gond. Nemtudom mit szeretnék egész életembe dolgozni hisz nincs semmilyen tapasztalatom.

Az iskoláknak bekéne hozni olyan órát, hogy különböző munkahelyekre viszik el a diákokat és bemutassák, hogy mit csinálnak ott egész nap a munkások.

2021. dec. 10. 06:31
 3/19 molnarmarcell21 ***** válasza:
de hobbid csak van...?
2021. dec. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Azt javaslom, hogy próbálj ki minél több dolgot, menj el pl. önkéntesnek.
2021. dec. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
73%
Műkörömépítészmérnök
2021. dec. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%

az a baj manapság, hogy sokkal nehezebb érvényesülni a fiatal korosztálynak. 90es- korai 2000es években kikerültél szakközépből/gimiből egy érettségivel, simán eltudtál helyezkedni vele irodai állásokra is, és volt lehetőséged kitapasztalni, hogy mi érdekel igazán.


Mai világban kb már gimi elején ki kell találnod, merre akarsz továbblépni, már egyetemen elkezdeni gyakornoki munkát vállalni, és úgy talán lesz esélyed elhelyezkedni, ha nem informatikus vagy..

2021. dec. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
55%
Ja, folyton megy ez a duma, hogy legyél informatikus, mert akkor jól fogsz keresni
2021. dec. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Nincs olyan elfoglaltság, dolog, amellyel szeretsz foglalkozni és szívesen csinálod? Mi volt a kedvenc tantárgyad a suliban?

Elmélkedni, filozofálni szeretsz inkább az élet nagy dolgain, vagy inkább a kézzel fogható dolgok mozgatnak meg?

Szeretsz más emberek problémáin segíteni/nem?

2021. dec. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
Ez nagyon nehéz. Igazából átérzem. Én sem tudom mit kezdhetnék az életemmel. Előbb vagy utóbb rá fogsz jönni csak idő kell, hozzá. Próbálj ki új dolgokat! Nézd meg miben vagy jó! Én is ezt fogom tenni! :)
2021. dec. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 molnarmarcell21 ***** válasza:

ma 18:35


Nem biztos, én 40 vagyok és még most sem tudom :D

2021. dec. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!