Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szeretnétek, hogy újra Online...

Szeretnétek, hogy újra Online oktatás legyen bevezetve Magyarországon?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért, és mekkora esélyt látnátok rá?

(Ha az oltott és oltatlan mind be lenne konzerválva...)



2021. dec. 13. 22:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
68%

Igen. Egészségügyileg és nekem logisztikailag is jobb lenne.

De nem lesz, mert egyik érv se hatja meg a "nagyokat" odafent.

Már másra figyelnek, hogy hányan pusztulnak bele, senkit se érdekel.

Viktor szerint nem omlott össze az egészségügy, közben meg nincs ellátás, ha más bajod van, majd kapsz időpontot jövő nyárra, aztán ennyi, mert még a fül-orr-gégész vagy urológus is covid osztályon van.

2021. dec. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
15%

Kedves felhasználó!

Higyje el nem lesz onlájn.Az oltási akció megmentette számos ember életét.Én már a negyediket is megkaptam,lefizettem az orvosom.Remélem nem lesz online mert a lusta fiatalok nem tanulnak,szana széjjel puskáznak ha tudnák ahejett hogy tanulnának mint a drága kisunokám.Ő mindig is színjeles volt,ez példaértékű.Az oltatlanokra rossz idők várnak,ők életveszélyben vannak!Az oltást kötelezőve kéne tenni,így talán te sem kérdeznél butaságokat :)

Ne is reménykedjetek,birkák, lusta tunya fiatalság NEM LESZ SOHA ONLINE!!!!!

jobb lesz ha tanulnak és belássák.


Üdv,Marcsyka 69/N

2021. dec. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
73%
Nem.
2021. dec. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
24%

Igen, mert:

1. nem kell korán kelnem, aki bejár nem kell utazgatnia stb.

2. sokkal kényelmesebb otthon mint abban a zsúfolt padokban székekben+ teremvándorlás

3. csend van otthon és nyugodtság, nincs zajongás dumálás órán

4. eddig 2 tanévben is volt, hogy eltörölték a szóbeli vizsgákat érettségiken és szakmai vizsgákon is emiatt

5. Itthon maradva nem kell félnem a vírustól sem, hogy elkapom.

Én egyre nagyobb esélyt látok rá.

2021. dec. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
39%

Most látsz rá egyre nagyobb esélyt??

Melyik országban élsz?

2021. dec. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Kedves #4!

Totális mértékben igazad van. Sokkal jobb az online oktatás. Én nagyon hiányolom.


Kedves #2!

Kicsit túl sok szájat engedsz meg magadnak. Senki sem kíváncsi az ordibálásodra. Lesz majd még online. Sőt, mivan akkor, ha ebben rejlik a jövő? Az pedig, hogy ki tanul és ki nem, döntse el mindenki saját maga. Majd az érettségi úgyis kimutatja!

2021. dec. 30. 23:18
 7/21 A kérdező kommentje:

Kedves #5. válaszadó!

Való igaz, sajnos nem áll úgy a statisztika, hogy hazaküldjenek minket. Bárcsak berobbanna egy hatalmas hullám! Pedig annyira jó lenne már, elfáradtam ebben az évi 4 vizsgában, ami torlódott a korábbi évekről!

2021. dec. 30. 23:21
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Robbanjon be egy hatalmas hullám? Azért legyenek még többen betegek, mert te jobban szereted az online oktatást?
2021. dec. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
54%

Kedves kérdező!

Nem hinném hogy túl sok száját engedek meg magamnak...

Igenis ki KELL mondani az IGAZSÁGOT.Magácskával veszekedni sem lehet,NEM LESZ online,be kell látnia.Hát az érettségin már lehet sopánkodni mié' nem volt rendes oktatás,talán tanulni kelet volna...

Másrészt milyen ordibálásról beszél???Tisztelje meg az időseket,ezt a hangnemet ne engegye meg magának!!!!!!!!!

Tanuljanka inkáb!


Marcsy,69n

Boldog online mentes új évet!

2021. dec. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

#8. Így van, muszáj, anélkül Gulyásék semmit sem tesznek!

Ja, nem csak én. Ki mondta? Nem vagyok ezzel az onlinefan dologgal egyedül!

2021. dec. 31. 12:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!