Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha elvégzek egy rendészeti őr...

Ha elvégzek egy rendészeti őr szakmát akkor lényegében rendőr is leszek nem? Vagyis rendészetet tanulok? Merr biztonsági őr is egyben.

Figyelt kérdés
2021. dec. 15. 17:59
 1/6 A kérdező kommentje:
Rendészeti őr szakközépet inkább így írom. Rendőrnek szeretnék tanulni és arra mentem.
2021. dec. 15. 18:00
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Rendészeti szakközépiskolába vagy a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Rendészettudományi Karára kellett volna menned.
2021. dec. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
"A szakképesítéssel betölthető munkakörök: Biztonsági őr, Személy- és vagyonőr, Parkolóőr, Ipari, kereskedelmi intézet, oktatási intézmény, egészségügyi intézmény portása, Múzeumi teremőr, Testőr, Számítógépes adatrögzítő."
2021. dec. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Úgy írom akkor ha elvégzem a szakot és le érettségiztem akkor nézni fogják ugye? Hogy rendészeti ágazatba voltam.
2021. dec. 16. 03:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de nem értem a kérdést. Hol és hogyan néznék? Ezzel a végzettséggel nem leszel rendőr.
2021. dec. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak a közszolgálati ügykezelő és ügyintéző, valamint a rendészeti ügyintéző végzettségeket veszik figyelembe a rendészeti szakgimnáziumokba történő jelentkezésnél. Nekik így rövidebb lesz a rendőr tiszthelyettes képzés.
2021. dec. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!