Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pedagógia alapszak (elsősorban...

Pedagógia alapszak (elsősorban ELTE) tapasztalatok? Milyen tantárgyaitok vannak?

Figyelt kérdés

B terv lenne csak, tudom, hogy önmagában felesleges, de nekem lenne egy tervem, amihez jól jönne, de ezt most nem részletezném. Eddig nem volt tervben, de lehet második helyen megjelölöm majd.

Sok tantárgy, vizsga van egy félévben? Kb hányan vannak ezen a szakon? Milyenek a tantárgyak? Nehezek? Az ELTE oldalán nem találtam konkrét mintatervet.



2021. dec. 16. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Ha elfogadsz egy jótanácsot: ne akarj tanár lenni! Éhen fogsz halni, kivéve ha a párod milliomos.


Üdv,

Egy pályaelhagyó.

2021. dec. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
#1, a pedagógia alapszak nem tanárképzés.
2021. dec. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, itt keresd a tantervet: [link]


és itt van egy: [link]

2021. dec. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!