Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Földrajz-tesi tanári szak....

Földrajz-tesi tanári szak. Érdemes elvégezni?

Figyelt kérdés
Földrajzból már van emeltem, érettségim is van már, viszont tesiből nincs. Egy ideje elkezdtem komolyabban mozogni, futás, konditermi edzés leginkább, ami meghatározó a mindennapokban, szeretem is ezeket űzni, igaz, a versenyszinttől azért távol vagyok. Futni is csak 8-10 km-t szoktam általában. Érdemes föci-tesi szakra mennem vajon? 23/F
2021. dec. 24. 21:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
27%
csinalj valamilyen autos okj-t kostolj bele, nezd meg hogy erdekel-e
2021. dec. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
13%

Ne alacsonyodj le az ostoba pedagógus szintjére.


Ha saját vállalkozásban is gondolkodsz, akkor autószerelő jó választás, viszont folyamatosan képeznek kell magad, cserébe jóval többet kereshetsz, mint egy járműmérnök.


Amúgy a járműmérnök se rossz választás, ha megelégszel nettó 4-600.000 Ft-os fizuval.

2021. dec. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
18%
Az OKJ csak időpazarlás, semmi értelme. Nyugodtan menj tanárira, ha az érdekel, az egyetem mindig több lehetőséget adhat mint bármi más.
2021. dec. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Kizárólag akkor menj , ha az alábbi 2 feltétel teljesül:

1.valami nagyon pénzes családod/párod van aki el tud téged tartani, mert a tanári fizuból maximum éhen halni lehet.

2.tényleg ezt szeretnéd csinálni.

2022. máj. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!