Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Földrajz-tesi tanári szak....

Földrajz-tesi tanári szak. Érdemes elvégezni?

Figyelt kérdés
Földrajzból már van emeltem, érettségim is van már, viszont tesiből nincs. Egy ideje elkezdtem komolyabban mozogni, futás, konditermi edzés leginkább, ami meghatározó a mindennapokban, szeretem is ezeket űzni, igaz, a versenyszinttől azért távol vagyok. Futni is csak 8-10 km-t szoktam általában. Érdemes föci-tesi szakra mennem vajon? 23/F
2021. dec. 24. 21:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Ha nem zavar hogy szarul keresel, akkor csinald.
2021. dec. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
Tanári szakot nem érdemes elvégezni, mert éhen halni is jevés a fizujuk. Kivétel: nyelvtanári, mert azzal el tudsz helyezkedni nyelviskolában vagy multinál, irodában
2021. dec. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
98%
anyagi szempontbol nem erdemes
2021. dec. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Baromian el vagy te tájolva, kettes, ha azt hiszed, hogy a nyelviskola fizet! Tudod, mennyi az óradíj? Amiből még adózni is kéne! Kapaszkodj meg: 3000 Ft.
2021. dec. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Csak földrajzból, tesiből voltam jó, ezekben volt sikerélményem mindig, szakmák közül meg nem találtam olyat, ami kicsit közel állna hozzám. Kicsit bizonytalan vagyok, de azt vallom, hogy legyen kevesebb a fizetés, de az legyen biztos mindig.
2021. dec. 24. 23:55
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
Nade akarsz gyerekeket tanítani?
2021. dec. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%

"de azt vallom, hogy legyen kevesebb a fizetés, de az legyen biztos mindig"

a tanari palyan csak az a biztos hogy hitelbol se lesz soha hazad, nem meg zsebbol. az nem jo kiindulopont, hogy "hat ebbol meg ebbol osszekapartam a 4est, akkor ezekkel kell kezdenem valamit". nyilvanvaloan fogalmad sincs arrol, mit is csinalnal szivesen. menj el dolgozni par evet, csinalj okj-ket. latsz majd uj dolgokat, olyan szakmakat amikrol addig fogalmad se volt hogy leteznek

2021. dec. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
23%

Mivel fogalmad sincs az életről, mert a közoktatás nagyon szar, pont haszontalan, ostoba tanár akarsz lenni?

Az ostoba tanár, pedagógus nem az életre készíti fel a fiatalokat.


Ezért nincs jelenleg sem fogalmad az életről.

A tanár fizetés zsebpénz. Ha nem mama hotelben akarsz lakni, akkor esélytelen egyedül megélni abból a fizetésből, amit a dilettáns politikai elit megszavaz.

2021. dec. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Kihagytam, hogy van CE jogsim. Az autók is érdekelnek. Gondolkoztam, hogy autós oktatónak mennék, vizsgabiztosnak, autószerelőnek, vagy járműmérnökire egyetemre. De a matektudásom elég csapnivaló, a fejszámoláson kívül. Utólag ez nem tudom, hogy mennyire fejleszthető, de ez még az autószerelőihez is kell, ahogy néztem, legalábbis logika mindenképp.
2021. dec. 25. 00:38
 10/14 A kérdező kommentje:
Azzal természetesen tisztában vagyok, hogy milyen pedagógusok vannak, aláírom, nincs sok tapasztalatom. Sajnos viszont tudom, nem kell mondani, hogy milyen tanárok vannak, akiket a kutyám közelébe se engednék.
2021. dec. 25. 00:41
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!