Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Akik kereskedelem marketing...

Akik kereskedelem marketing szakon végzettek már, el tudtak helyezkedni? Hol találtatok munkát, mennyi a kezdő fizu?

Figyelt kérdés
2010. szept. 7. 15:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak teljesítménybéres munkát ajánlottak a szakmában, ami azt jelenti, hogy mondjuk (jó esetben) az első 6 hónapban old meg a megélhetésed, ahogy akarod, de fizetésedre ne sokba támaszkodj.

Azóta a taxi-diszpécseren keresztül a szobaasszonyig már sok minden volt, de mostanra már stabilizálódott az életem fuvarszervezőként.

2010. szept. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia,

Én még csak most kezdtem, de már kaptam állás ajánlatot egy reklámirodában, itt 95 ezer lett volna a keresetem kezdő! diploma nélkül. (Nem Budapesten, vidéken)Külföldi meetingek, illetve a későbbiekben vezető beosztás.

2010. szept. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!