Melyik iskolába menjek?

Figyelt kérdés
Azon gondolkodtam, hogy ha bekerülök az Alba FKC akadémiájára (kézizek), akkor nem tudok abba a városba suliba járni, ahova eddig. Ezelőtt könyvelő szerettem volna lenni, de most megtetszett a tesitanár szakma is. Szóval most már inkább gimit keresek. Szerintetek maradjak majd (ha bekerülök az akadémiára) az eredeti városban kb 30 km-re a kéziklubtól vagy inkább menjek Fehérvárra, közel a klubhoz? Fehérváron van jó gimi, ami erős, de nem kell hajnalig tanulni?

2021. dec. 27. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem, hallgatnod kell a szívedre!
2021. dec. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Fehérvár jó választás. Én is fehérvári vagyok. Én a Telekibe jártam, erős gimi. Orbán Viktor is ide járt, aztán nézd meg mire vitte. Szóval szerintem ugródeszkának jó lenne.
2021. dec. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem menj Fehérvárra közel a klubhoz, és eddz szorgalmasan. Klassz ötlet a TF, mellette még tolj le pár spéci edző programot is (hot iron meg ilyeneket), hogy tudj edzőteremben is órákat tartani. Fixa ideám, hogy ha tesi szakra mennék, gyógytornásznak is mennék mellette. (Sőt én igazából ha ezt a vonalat választanám, akkor inkább mennék gyógytornásznak fő szakra, és mellette edző szakra, persze akkor nem taníthatnék iskolában.)
2021. dec. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A Telekiben milyen szakok vannak?
2021. dec. 27. 23:57
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Ém már akkor mennék Székesfehérvárra, mert igen, vannak jó gimnáziumok ott és így kémyelmesen is tudsz mozogni suli-klub-otthonod között.
2021. dec. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Székesfehérvár egy szépen fejlődő, emelkedő pályán lévő nagyváros, jól jársz vele.
2021. dec. 29. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
A tanárok nem keresnek túl jól, ezt is figyelembe kell vennie annak, aki olvassa ezt a kérdést.
2022. júl. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!