Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Debrecenben milyen jó középisk...

Debrecenben milyen jó középiskolák vannak?

Figyelt kérdés
Engem az angol/töri tagozat érdekelne.

2021. dec. 27. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyházi, vagy állami?
2021. dec. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Állami
2021. dec. 27. 21:25
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb suliknak a Fazekas Mihály, a Kossuth Lajos vagy a Tóth Árpád gimik számítanak, a Fazekasban tuti nincs angol/töri szak (azért tudom, mert oda járok), a többi sulit nem tudom.

A helyedben viszont nem ragaszkodnék ehhez a párosításhoz,inkább másik szakot választanék egy jobb gimiben, mint egy nem olyan jó gimiben a nekem tetsző szakot, de ez csak az én véleményem.:)

2021. dec. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hallgass a 3-as versenyzőre, okosságot írt!
2021. dec. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A legfrissebb HVG legjobb 100 középiskola rangsorában négy debreceni gimnázium szerepel a következő sorrendben: Fazekas (top 10 között), Kossuth, Ady, Tóth Árpád.

TÁG- indít magyar-történelem nyelvi előkészítős tagozatot.

[link]


Kossuthban nyelvi előkészítős tagozat van. Itt fakultációként tudnád felvenni a törit 11.-ben és 12.-ben [link]

2021. dec. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2021. dec. 28. 00:39
 7/9 anonim válasza:
100%

TÁGos voltam, biztom állíthatom, életem legjobb döntése volt, óriási tudással vértezett fel az életre. A TÁGban nyelvi előkészítős angol van, itt egy második idegen nyelvet tanulnak magasabb óraszámban elsőben, emellett emelt óraszámban az angolt is, illetve van a humán tagozat (magyar és töri van emelt szinten.)

De a fentiek közül bármelyik 3 gimi nagyon nívós szerintem is. Nem tufom a Covid alatt vannak-e most nyílt napok, de bátran ajánlom, menj el mind3 helyre és nézd meg, melyik a szimpibb neked.

2021. dec. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is TÁG-os voltam -ugyan nem humán tagozatos-, és eddigi életem egyik legszebb időszaka volt az ott töltött 4 év, pedig már 3 éve végeztem.
2021. dec. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én a TÁG-ban érettségiztem angol-német szakon, de akkor még oroszt is tanultunk - tehát olyan régen volt.

Az életem során a világ 4 földrészén tökéletesen elboldogultam azzal a nyelvtudással, amit ott ragasztottak rám! (érettségin már teljesen folyékonyan beszéltünk 3 idegen nyelvet!!!)

A gyerekem is ott végzett.

2021. dec. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!