Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha elvégzem a FOSZK-képzést,...

Ha elvégzem a FOSZK-képzést, akkor utána hány évet kell tanuljak ahhoz, hogy (egy eredetileg 7 féléves) szakma diplomáját megszerezzem?

Figyelt kérdés
2021. dec. 28. 15:09
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Most vagyok gimiben végzős, nem tudom hogy pontosan mi legyen belőlem. Annyit kell tudni rólam, hogy hatosztályos matekos képzésben veszek részt, ami eddig lekopogom jól megy, remélem így is marad. Azért godoltam, hogy beírom a foszk képzést, hogyha esetleg nem lenne meg a 430 pontom kb, akkor is valami ilyesmi irányba menjek tovább. Logisztikaimérnöki és a pénzügy számvitel van elsődlegesen megcélozva. Jobb ötletem nincs. Valakinek van hasonló tapasztalata?
2021. dec. 29. 12:11
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Az egymásra épülő tantárgyak (+ néhol szigorlat) jellegű szopóálarcok miatt én egyből Bsc-re mennék. Ott is lehet, hogy elfogsz vesződni pár félévet pluszban.
2022. jan. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!