Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felsőfokú okj-s elektronikai...

Felsőfokú okj-s elektronikai technikus szakma mellé érdemes lenne még megszerezni a műszaki számítástechnikai technikus szakmát ha számítástechnikusként akarok dolgozni?

Figyelt kérdés

Mert elvileg az elektronikai technikus szakmával is felvennének dolgozni ebbe a munkakörbe (úgy tudom), de könnyebben felvesznek ha megszerezném pluszba ezt a szakmát is?

(felsőfokú angolom van) mielőtt jönne a komment hogy az is kell hozzá.


2011. dec. 21. 00:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem mindettül függetlenül tanulj mert csak hasznod lehet belőle a tudást már nem vehetik el azt fejleszteni kell pláne ha amúgy is szakmába vág. Tanulj amíg lehet én is tavaly vizsgáztam 37 éves fejjel kitűnőre. Persze én nő vagyok és ügyintézőnek tanultam 8 kemény hónapig de megérte. Feltétlen vágj bele. Később még hasznát veszed esetleg építhetsz rá más tanfolyamokat szakmákat később.
2011. dec. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Grat. hozzá. És köszi a hozzászólást, azthiszem belevágok ha visszajöttem Angliából :)
2011. dec. 21. 01:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!