Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyikből egyszerűbb középszin...

Melyikből egyszerűbb középszinten érettségizni?

Figyelt kérdés

2023-as érettségire készülnék, 10 éves tanulasi kihagyás után.

Mind a matematikahoz, mind az informatikahoz van érzékem.

Egy közép matekra vagy egy közép infora egyszerűbb felkészülni ~1,5 év alatt?


Matekból középszinten van szóbeli?

Ennek utana fogok jarni, csak most hirtelen eszembejutott a kérdés.


2022. jan. 1. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Relatív, hogy melyik a könnyebb, de valószínűleg a matek könnyebb az informatikánál.


Matekból középszinten nincs szóbeli, ha eléred a 2-est (25%=25 pont).


Fontos lenne azt is tudni, hogy mi a cél. Ha csak a 2-es elérése, akkor azt már most májusban is meg tudod szerezni, csak a korábbi évek feladatsorain keresztül felkészülve.

2022. jan. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Matekból középszinten nincs szóbeli (illetve abban az esetben van, ha az írásbelin megbuksz), ennyiből talán könnyebb lehet. Az infónak viszont az írásbeli része szerintem nem vészes, ha mindennapokban is használsz wordot és társait akkor azért teljesíthető, a szóbeli része viszont kicsit más stílusú. Nézz bele az előző éves feladatsorokba, hátha ad egy kis támpontot.
2022. jan. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 15 év után írtam javító matekot, 85 % osra, azóta már tolom az egyetemet
2022. jan. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a közép infó könnyebb volt. Nem volt otthon számítógépem vagy laptopom, de pár netes videóval és a sulis órákkal négyest kaptam. A játékom 49%-os lett úgy, hogy többet gyakoroltam rá. De persze attól is függ, hogy kinek mennyi érzéke van hozzá, én sosem voltam jó matekos.
2022. jan. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!