Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BME villamosmérnök MSC képzése...

BME villamosmérnök MSC képzésen melyik fő- és mellékspecializációkat ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Azt tudom hogy a leírásuk alapján engem melyikek érdekelnek, de felsőbbévesek véleményére lennék kíváncsi, mert van olyan specializáció, amiről kiderült mások által hogy nem érdemes szenvedni vele.


Melyik specializációk azok amiket ajánlanátok mert hasznosak, érdekesek vagy könnyűek, és melyikek azok amiket nem?


Már van egy sorrendem, de még azért érdekelne hogy van-e olyan amire nem érdemes menni, mert nem olyan jó mint írják.


Pl. A Smart System Integration mellékspecializáció elég érdekesnek hangzik, de nem túl nehéz? Már csak abból kiindulva hogy nagyon elitnek van beharangozva.



2022. jan. 2. 09:13
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én abból indulnék ki, kik tartják a tárgyakat, illetve hogy a tad szerint mik a követelmények. Például, én IIT-re nem mennék, szerintem embertelen a hozzáállásuk a hallgatókhoz. Másik fontos szempont, hogy olyanokat oktatnak-e a szakon, amik ténylegesen hasznosíthatóak-e a munkaerőpiacon, és nem pedig valaki a saját kutatási területét erőlteti rá a hallgatókra, ami lehet, hogy egy cégnél jól jön, de összességében kevés helyen kérik. Csak akkor ajánlom amúgy a villany MSc-t, ha még nem teljesen tudod mi érdekel, vagy esetleg a BSc speced végül nem jött be.
2022. jan. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!