Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Villamosmérnöki BSC után...

Villamosmérnöki BSC után melyik gazdasági MSC lenne a legjobb az alábbiak közül? Minden bizonnyal levelező képzésre fogok jelentkezni. Jövő Szeptemberben kezdeném.

Figyelt kérdés

-Vállalkozásfejlesztés MSC

-Vezetés és szervezés MSC

-Ellátásilánc-menedzsment MSC



2021. dec. 25. 15:08
A kérdező szavazást indított:
Vállalkozásfejlesztés MSC
Vezetés és szervezés MSC
Ellátásilánc-menedzsment MSC
6 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:

Az Ellátásilánc-menedzsmentnek szerintem mérnöki diplomával semmi értelme…

Akkor már sokkal inkább logisztikai mérnöki.

Ahhoz remek alap a villamosmérnöki…


A vállalkozásfejlesztés egy jó szak.


A vezetés és szervezés helyett, szerintem jobb a műszaki menedzser, ami amúgy nem egy túl jó szak, de mérnöki szak után lehet jó… Szerintem villanosmérnöki alappal jobb mint a vez.szerv…


Fontos kérdés, hogy mit akarsz csinálni.

2021. dec. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Logisztikai mérnök MSC-vel az a gond, hogy csak nappalin indul Budapesten a BME-n. Nekem pedig levelező kéne. Azonkívül csak Miskolcon és Győrben indul, ami nekem nem megfelelő.
2021. dec. 25. 15:54
 3/4 A kérdező kommentje:
Műszaki menedzser MSC-n is gondolkozom egyébként. Vállalkozásfejlesztés MSC-vel összehasonlítva melyikkel járnék jobban?
2021. dec. 25. 15:56
 4/4 A kérdező kommentje:
Esetleg ha később külföldön szeretnék dolgozni, akkor ahhoz melyik lenne a legjobb? Melyikből tudnék a legtöbbet profitálni?
2021. dec. 25. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!