Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik a jobb döntés? Bővebben...

Melyik a jobb döntés? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Idén fogok érettségizni. Emeltezni infóból szeretnék, ezért azok a szakok jöhetnek szóba, ahol azt elfogadják. (Nyilván :D) Nézegettem a mérnök szakokat. Onnan csak az építőmérnök tetszik valamennyire, de itt kb csak rosszat olvasok róla, meg nem tudom, hogy a fizika menne-e. A gépészmérnököt is néztem, de nem érdekelnek a gépek, ezért azzal nem igazán számolok. (Vagy ettől független megéri?) Többi szak közül néztem még a gazdálkodás és menedzsmentet, a pénzügy számvitelt, és a kereskedelem marketinget. Na szóval ezek közül egyik sem érdekel különösebben, de még szóba jöhetnek. Ez az 5 szak közül melyik lenne a legjobb választás? Annak tudatában, hogy kb egyik sem érdekel. Tudom, én vagyok a hülye, hogy olyan tárgyból emeltezek, amihez kötődő szakok nem érdekelnek. De ez van... Programozni jelenleg még nem is igazán tudok. Azt meg lehet szeretni? Mert akkor esetleg még valamelyik programozós szak szóba jöhetne. Bár jelenleg nagyon hidegen hagy a gondolata... Az építőmérnök tényleg tetszik, csak félek a fizikától. Matekot emelt szinten tanulom, szóval azzal talán nem lenne akkora probléma.

2022. jan. 2. 16:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Infós szakok azok amik inkább matekos, bár ott is van fizika. De tizede mint pl az épìtőmèrnokin. De ennek ellenére én az épitős diplomám bármikor elcserélnèm egy infósra, több vele a lehetőség ès a pénz
2022. jan. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Azóta sokat nézegettem a szakokat, és lehet inkább mérnökinfóra mennék.
2022. jan. 16. 11:52
 13/13 anonim ***** válasza:
Epitoipartol én menekülnék.
2022. febr. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!