Emelt francia tételek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy ha érettségiztek franciából emelt szinten, akkor honnan tanulok az érettségi szóbeli és írásbeli részeire? Ha vannak tételeitek nagyon hálás lennék, én sajnos nem vagyok kéttannyelvűs ezért kis hátrányom van mert csak második nyelvem a francia, de nagyon szeretem! Szóval bármi könyvet ha ajánlotok vagy kidolgozott tételeket küldenétek, megmentenétek! Köszi előre is!:))

2022. jan. 4. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Hali! Én a sulim könyvtárából kölcsönöztem egy könyvet, amiben vannak ilyen tételek. Általában ugye évek óta ugyan olyan témákról kell beszélni. + Ezt az oldalt találtam. [link]


Én is csak második nyelvnek tanulom, és nagyon parázok, mert francia szakra mennék tovább. De sok sikert hozzá nekeed! :D

2022. jan. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
engem is érdekelne
2022. febr. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!