Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van olyan aki BME középszintű...

Van olyan aki BME középszintű francia nyelvvizsgát tett nemrégiben, és megvannak neki kidolgozva a szóbeli tételek?

Figyelt kérdés
Nagyon megköszönném, ha valaki tudna segíteni, 3 hónap alatt kell felkészülnöm kb. a nulláról egy nyelvvizsgára, hogy legyen elég pontom a továbbtanuláshoz.

2016. jan. 28. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy bárki is ingyen csak úgy osztogatná a munkáját.

Az 1000 kérdés 1000 válaszban benne van nagyjából az összes tétel, azokat meg lehet tanulni.

2016. jan. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Mikor mész nyelvvizsgázni? :)

Én nekem is kellene egy középfokú. Én az 1000 kérdés 1000 válasz-os könyvből tanulgatok.

De nulla tudással 3 hónap alatt FRANCIA nyelvvizsga? Azért az durva :D De sok sikert ^^

2016. jan. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
sziasztok! köszönöm a válaszokat :) május elejére tervezem. igazából 5 évig tanultam a franciát és ahogy most nézem át az elejéről elég sok minden előjön, úgyhogy nem félek attól, hogy nem fog sikerülni. ez is nagy segítség, nem tudtam, hogy franciából is van ilyen 1000 kérdés 1000 válasz könyv, már néztem sok könyves boltba alig volt francia felkészítő könyv. Jövőhéten megyek tanfolyamra is úgyhogy remélem sikerülni fog :) Neked is sok sikert kívánok!
2016. jan. 31. 00:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!