Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Személyügyi, munkaügyi és...

A Személyügyi, munkaügyi és szociális igazgatási alapképzést vagy az Igazságügyi igazgatási alapképzést tudnom jobban hasznosítani?

Figyelt kérdés
Sajnos tudom, hogy egyik sem a legpiacképesebb szak, de az érettségi eredményeim és az érdeklődési köreim alapján csak ezek maradtak a tarsolyban, hogy csak egy papírom legyen. Melyik szakkal lehet könnyebben találni munkahelyet és milyen helyeken tudnak alkalmazni az állami szférákat leszámítva? A munkaügyi alapképzéssel eltudok menni, ha nem is HResnek, de mondjuk HR coordinatornak?

2022. jan. 5. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Amugy a személyügyi igazgatási szak tökéletesen arra való hogy valaki HR es legyen. Az igivel az a baj hogy birosagra jó ügyintézőnek ami lassuk be nem a legjobb,de 3 év alatt jogasz diplomát lehet vele szerezni ha tovább tanulnál.
2022. jan. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom az igazságügyivel hol lehet elhelyezkedni, ami nem államiszerv, mert ugye a NAVhoz is tökéletes lenne, meg oda ahova te írtad. De ezen kívül nem tudom. :)
2022. jan. 5. 14:12
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Melyik egyetemre jelentkeznél? Nekem a miskolci egyetemmel vannak tapasztalataim
2022. jan. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az ELTE-n és a Győri egyetemen gondolkodom. Levelezőn szeretném csinálni, de az ELTE-től tartok, hogy nagyon kemény. :)
2022. jan. 6. 07:10
 5/7 Pirobarbie válasza:

Szia!

Közigazgatásban dolgozom 9 éve.

Most jutottam el odáig,hogy egyetemre jelentkezzek. Én is ezt a szakot néztem ki, szintén az ELTE-re szeretném beadni én is. Az én főnököm Jegyző, szerinte ez a szak nagyon jó, sok helyre jó és hiány van az ilyen szakemberekből. :)

2023. jan. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Sziasztok, én is oda jelentkezem idén bár levelezőre, de mindenkinek sok sikert :))


Én az ELTE jogász szakról jövök és azt kell mondanom hogy ha tartasz az Eltétől hogy nem kell! Én nagyon szerettem oda járni, csak a Róma nem ment, de egyébként azt kell mondanom hogy amennyire tartottam tőle annyira megszerettem ! :))

És ha jogász szakon ilyenek.. remélem itt is jó fejek lesznek:D

2023. jan. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Sziasztok!


Szerintetek el lehet a személyügyivel HR-esként helyezkedni? Vagy milyen mesterképzésre lehet menni utána? Köszi a válaszokat!

2023. jan. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!