Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik mesterképzés az ÉRTÉKES...

Melyik mesterképzés az ÉRTÉKESEBB Mentálhigiénés közösség- és kapcsolatépítő szak vagy a Neveléstudomány szak és miért?

Figyelt kérdés

#mentálhigiéné, neveléstudomány, mester, képzés, egyetem, főiskola, tanulás, képzés
2022. jan. 7. 19:03
 1/6 A kérdező kommentje:
szociálpedagógia alapdiplomám lesz nemsokára és tervezem a továbbtanulást
2022. jan. 7. 19:31
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel, végül hogyan döntöttél? :)
2022. jún. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

a mentálhigiénét jelöltem meg első helyen a neveléstudományit a másodikon

te is most felvételizel vagy még csak gondolkozol rajta??

2022. jún. 7. 16:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak gondolkodom még:)
2022. jún. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
melyik egyetemen gondolkozol? én a Veszprémi Egyetemre szeretnék menni.
2022. jún. 8. 10:14
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A neveléstudományit csak akkor érdemes elvégezni, ha utána tovább mész PhD-re vagy, ha pedagógusként dolgozol és az MA-val asszem több pénzt kapsz.


A mentálhigiénés képzés viszont szerintem mindenképp jobban megéri, mert kapsz vele egy másik szakmát. Mentálhigiénikusként akár vállalkozhatsz is. Tanácsadó lehet vagy csoportot is vezethetsz. Szerintem ennek sokkal több értelme van.

2022. dec. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!