Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ezzel a pontszámmal felvehetne...

Ezzel a pontszámmal felvehetnek a Vegyipariba?

Figyelt kérdés

Debreceni Vegyipari-ról van szó

Ugye idén csak az 5. 6. 7. és 8. Félévi osztályzatok kellenek amiben összesen 84 pontom van a 100ból (kiszámoltam)

Szerintetek ezzel a pontszámmal lehet esélyem bekerülni?



2022. jan. 9. 00:38
 1/2 anonim ***** válasza:
55%
Persze! Ez nagyon jó szerintem.
2022. jan. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 DeMoR ***** válasza:

#Egyvoltvegyis

A vegyi régen keményebb volt, nah azét ne aggódj ma is kell ám teperni, azé nem egy beregszászi, de azért ma már kicsit érződik rajta, hogy gyűjtő hely közepes emberekkel tele... Több gyerek, több pénz. Ez ilyen. De ha valóban kémiával akarsz foglalkozni, akkor hajrá. Szerintem jobb mint a Petrik. ("A pesti vegyipari"). Az ország egyik, ha nem a legjobb kémiás szakképzője.


Csak a tanárok paráztatnak direkt ezekkel a pontokkal. Én 2-3-as voltam általánosban, (+ magyar 100/42 pont, matek 100/51 pont), mikor lazán felvettek. Ha elsőre nem is, fellebbezés után és egy két jó szó után az igazgatónál, biztos a befutás. ;) #tapsztalat

Amugy a pont rendszer is feszt változik. Ha írtál egy átlagos felvételit, meg 3-as 4-es vagy, no para. Csak bent maradni tudjál. ;D


A Vegyipari 1 dologra biztos jó. Meggyőz arról, BIZTOSAN akarsz-e kémiával foglalkozni! XD

2022. jan. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!