Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen tanfolyamot, szakmát...

Milyen tanfolyamot, szakmát tanulhatnék? Érettségim van, elkezdtem egyet, de nem találtam gyakorlati helyet.

Figyelt kérdés

Banki szakügyintézőt kezdtem el, de nem találtam gyakorlati helyet, meg amúgy sem jó a kommunikációs képességem és az embereket se igazán szeretem. Helyesírásom jó, el vagyok a számítógépekkel, szeretem az állatokat, természetet.

Albérletben lakom, gyárban dolgozom és nem tehetem meg, hogy százezreket költsek tanfolyamokra. Szeretném végre azt csinálni, amit szeretek, nem robotolni egész nap minimálbérért. Semmi segítségem sincs anyagilag (meg sehogyan sem).

Mit ajánlatok?

Nem szeretnék egy helyben ücsörgős melót, valami mozgalmasat keresek, de nem olyan megerőltetőt, mint a gyárakban. Jobban is szeretnék keresni. Havi 100000 minimum kellene a normális megélhetésemhez.


2010. szept. 8. 16:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha fiú vagy tanulj vmi gyakorlati szakmát pl. asztalos, parkettás, burkoló, gázkészülék szerelő, szobafestő-mázoló, vízvezeték szerelő, háztartási gép szerelő, ilyenek. Nem tudom mennyibe kerül egy ilyen suli, de utána jó eséllyel nagyon jól fogsz keresni, vagyonokat kérnek el minden apró munkáért.

Ha lány vagy vmi egészségügyis szakmát tanulj, nővér, ápoló, ilyesmi, ebből állandóan hiány van, szóval nem valószínű hogy állás nélkül maradsz, ill. magánban is sok idős/beteg ember mellé keresnek szakképzett ápolót. Ha az alapfizu nem is sok, a hálapénz nem piskóta, van egészségügyes ismerősöm (nem orvos).

2010. szept. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!