Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ingyenes tanfolyamot gyed-en...

Marianna0628 kérdése:

Ingyenes tanfolyamot gyed-en lévő anyukának? Somogy megyében!

Figyelt kérdés
Szeretnék valami okj tanfolyamot elvégezni amíg itthon vagyok a babámmal.Ismer valaki ilyen lehetőséget?
2011. nov. 4. 22:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Rengeteg ilyen van szerintem(pl. Szombathelyen a REMEK,a VASITIT,az összes nyelviskola és rengeteg intézmény végez ilyent...) ,egy baj van,hogy nem ingyen,ami meg ingyen van,az vagy egyáltalán nem ad semmilyen oklevelet, tanúsítványt ,vagy ha ad valami papírt,az nem képesít semmire,csupán azt igazolja,hogy résztvettél X tanfolyamon.


Gondolj bele,mennyire nyugtatna meg,ha megmondanák,hogy olyan ember műt,aki ottvolt,amikor tanították,hogy kell egy perforált vakbelet megoperálni,de ő maga tétremenő(jegyre,osztályzatra menő,a bukás kockázatával járó) operáción nem látott,nem műtött perforált vakbelet... hm...én tuti nem mernék a szikéje alá feküdni...

2011. nov. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Nem orvosira gondoltam. :D Teljesen egyszerű tanfolyamokra.Pl.:fodrász vagy éppen körmös stb...Ami nem kerül emberi életekbe.Van már 2 szakmám meg érettségim csak gondoltam hasznos lenne még pár ilyen.Ha már egyszer ingyen van....

2011. nov. 5. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!