Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha már jártam egyetemre, de...

Ha már jártam egyetemre, de nem fejeztem be, szakma tanulás esetén is vissza kell fizetni az állami féléveket?

Figyelt kérdés
Lehet nem teljesen ide tartozik a kérdés, viszont, ha szakmát szeretnék tanulni, de megkezdett egyetemi tanulmányaim vannak az mennyiben befolyásol? Úgy értem, mivel több félévet beleöltem a szakomba, őket, ha egy éven belül nem tanulok tovább vissza kell térítenem. Mivel 25 év alatti vagyok még egy kis ideig ki szeretném használni, hogy mehetek állami technikumba vagy más szakmai képzésre. Érdemes vagy mindenképpen inkább egyetemi szakokat keressek, hogy ne legyen belőle pénzügyi csőd?

2022. jan. 10. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, hogy a jogszabály változás előtt vagy után jártál-e egyetemre?

Nézz utána a google keresőjén keresztül.

2022. jan. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ennek utánanézek. Asszem pont akkor kezdtem, mikor minden változott.
2022. jan. 10. 10:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem olvastad el a tanulmányi szerződést?
2022. jan. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell, le is dolgozhatod.
2022. jan. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!