Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudnátok segíteni? 🥺 Ismét...

Tudnátok segíteni? 🥺 Ismét nagyon elbizonytalabodtam a továbbtanulásomat illetően. 1 hónapom maradt.

Figyelt kérdés
1 hónapom van dönteni, hogy milyen iskolákat jelölök meg. Eddig az volt hogy belső építész, mert láttam, hogy elfogadják az emelt magyart, és mostanában mindenhol azt látom, hogy igazából oké, hogy ott van de semmi értelme és azt nézik, hogy van e emelt matekom. Az pedig már nem lesz. Szóval törölni kell az egészet, és nem tudom hogy mit tanuljak, semmi ötletem nincs. Sokan csak annyit mondanak, hogy tanuljam azt ami a szívemhez közel áll, de semmi sem, nem érzem azt semminél, hogy márpedig én ezt és ezt csinálnám. Szóval kérlek titeket, aki tud valami hasznos, "kitöltő" szakmát vagy valamit légyszi írja le. Ha olyan, ami hagy még időt gondolkozni akkor már jó, de olyan is jó amiből esetleg tovább tudok menni. FOKSZ, szakma, egyetemi képzés(ami emelt magyarral vagy közép infóval jó) bármi jöhet, légyszi segítsetek. 😣😭

2022. jan. 10. 22:01
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Igen az egy specializáció. VÁLASZTHATÓ SPECIALIZÁIÓK!!!!!!
2022. jan. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező is megfogalmazza tud specializálódni. Hányszor írjam le, hogy specializáció, hogy lásd a sorok között xd.
2022. jan. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Azt se tudja itt a sok kis tizenéves aki ide írogat mi az a specializáció, meg hogy is működik az egyetem😅
2022. jan. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom kinek szántad, de veszem észre.
2022. jan. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg megnehezítené a dolgodat, hogyha magyarral mennél építészmérnöknek, de ha szorgalmas vagy és van rá pénzed, akkor egy magántanárral fel tudod hozni magad matekból/fizikából (néha felsőbbévesek is szoktak korrepetálást vállalni).
2022. jan. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!