Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes lett volna úgy villamo...

Érdemes lett volna úgy villamosmérnöknek tanulni, hogy különösebben nem foglalkoztat ez a terület?

Figyelt kérdés
Más mérnöki képzést választottam (gépész) és tetszik is minden, de egyre több helyről hallom, hogy villamosmérnökökért mennyire kapkodnak. Kicsit félek, hogy gépészmérnökként nehezebben találok majd munkát. Lett volna értelme így odamenni? Szeretem a jelenlegi képzésem, jól is állok a tanulmányaimmal, de támadtak bennem kételyek, hogy jól választottam-e :D
2022. jan. 13. 10:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem magadnak is meg tudod válaszolni a kérdést...

Ha nem érdekel, akkor miért mennél át? Egész életedben olyasmivel akarsz foglalkozni, ami nem érdekel?

2022. jan. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. jan. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!