Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » PPKE Bionika mérnök Bsc-n...

PPKE Bionika mérnök Bsc-n végzettek! Mit dolgoztok most?

Figyelt kérdés
Voltatok, és ha igen, milyen Msc-n? Milyen munkát végeztek? Szeretitek? Őszintén, mennyit kerestek?

2022. jan. 15. 12:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, hogy nem a szakon végzettként reagálok. Nekem egy nagyon jó barátnőm szerzett ott diplomát, őt C++ fejlesztőnek vették fel végül. Panaszkodott is, hogy csak fejlesztői állásokat ajánlanak nekik még állásbörzén is. Jól keres vele egyébként kifejezetten (2 év tapasztalattal 470 nettó körül, ha jól emlékszem), de nem ez a terület érdekelte volna. Egy másik barátom párja végzett mellé egészségügyi mérnök meszerszakot, ő most valami mozgásrendszer-korrekciós projekten van szintén informatikusként, a bérére ő sem panaszkodik és a munkáját is kifejezetten szereti. A pontos bérét nem tudom, de ha tippelnem kell, ő is "átlag informatikus bért" kap.
2022. jan. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hazánkban a legjobban fizetett terület az IT, szóval nem olyan nagy gond ha az ember oda kerül nem? Amúgy én is ilyen sztorikat ismerek a netről.
2022. jan. 17. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!