Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetemen ha egy tárgyat...

Egyetemen ha egy tárgyat idegen nyelven is meghirdetnek az mit jelent?

Figyelt kérdés
Van nekünk egy tantervhálónk, amin ott van minden félév kötelező tárgya, szabadon választott és kötelezően. A neptunba találtam ilyet hogy international economic. Magyarul sincs ilyen tárgyam. Ettől függetlenül felvehetem? Harmadik év végére a 180 kreditemhez beszámítják, vagy hogyha nincs a mintatervembe akkor nem? Milyen angol tudást igényel egy ilyen kurzus? Jól tudok angolul, de hát ez csak szaknyelv... 20an leszünk. Nem fogok beégni?:) HELP, sürgős!
2010. szept. 8. 23:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok.
2010. szept. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A tanulmányi szabályzatban minden világosan le van írva. Nálunk még BA-n 10 kredit szabadon választott kreditet számítanak be (MA-n változó).
2010. szept. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!