Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szociális munkás alapszakról...

Szociális munkás alapszakról lehet menni HR Msc-re ?

Figyelt kérdés
2022. jan. 19. 17:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

4.1. Teljes kreditérték beszámításával vehető figyelembe: az andragógia és közösségszervező alapképzési szak, továbbá a felsőoktatásról szóló 1993. évi LXXX. törvény szerinti főiskolai szintű művelődésszervező, személyügyi szervező, munkavállalási tanácsadó, valamint a bölcsészettudomány képzési területről a pedagógia, a pszichológia; a gazdaságtudományok képzési területről az emberi erőforrások, a társadalomtudomány képzési területről a szociológia, a politológia, az informatikus könyvtáros és a kulturális antropológia alapképzési szak; valamint a pedagógusi képzési terület alapképzési szakjai.


4.2. A 9.3. pontban meghatározott kreditek teljesítésével vehetők figyelembe továbbá: azok az alapképzési és mesterképzési szakok, illetve a felsőoktatásról szóló 1993. évi LXXX. törvény szerinti szakok, amelyeket a kredit megállapításának alapjául szolgáló ismeretek összevetése alapján a felsőoktatási intézmény kreditátviteli bizottsága elfogad.


felvi.hu/felveteli/szakok_kepzesek/szakleirasok/!Szakleirasok/index.php/szak/216/szakleiras

2022. jan. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szia! Igen lehet menni csak be kell számíttatni az elozetes krediteket :) 1 év múlva oda fogok menni szoc munkarol.
2022. jan. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Sok sikert 🙂 !

2022. jan. 19. 19:58
 4/15 anonim ***** válasza:
Most kezdted te is a szocmunkat? Elősször én is motivált voltam a szakkal kapcsolatban de sajnos nem fényes vele a kilátás azert gondoltam a HR mesterre. Gondolom nállad is hasonló okok allnak fent. :)
2022. jan. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ha most kezdted, és ennyire rossz, miert nem hagyod ott?


Menj át egy gazdasági szakra, ami 1000x haaznosabb, és amivel már gyakornok is lehetnél.

2022. jan. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Még nem kezdtem el, csak tájékozódom.

A gazdasági már inkább reál, mint humán, nem ?

2022. jan. 19. 22:28
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem olyan rossz az,szerintem teljesen jó alapnak ha valaki nem reálos. A gazdasági szakokon rengeteg statisztika,matek jellegű tárgyak vannak. Aki pedig nem jó matekból az ezeket a tárgyakat nem tudja megcsinálni.
2022. jan. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

De akkor hogyan akarsz menni HR mesterre?


Csomó kreditet kell pótolni, matek, közgazdaságtan, gazdasági, számolós tárgyak, és mesteren is lesz matek, sőt ott már egy elvárt szintről indul az oktatás.

2022. jan. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudtam..... ☹️
2022. jan. 20. 07:21
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem kell előzetes tanulmány hozzá, meg nem is gazdaságtudományi hanem Bölcsészettudományi a képzés maga. Nem szükséges hozzá matematikai tudás.
2022. jan. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!