Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pázmány Barat Szent Magdolna-Z...

Pázmány Barat Szent Magdolna-Zsófia kollégium vélemények?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek a Pázmány BTK kolijáról? Nehéz bekerülni? Milyen ott az élet? Van kötelező imádkozás stb.? Sajnos elég kevés információ van róla a honlapon, így elég nehéz rajta eligazodni.

2022. jan. 29. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel! Mennyi a havi díj?
2022. febr. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Én az elsők között vagyok, akik beköltöztek.


A kérdésekre válaszolva:


1. Nem nehéz bekerülni, de az 2 fős apartmanba bejutni inkább jobb eredményekkel lehet.


2. Az élet nagyon nyugis, van egy-két külföldi, akik még hajnalban mozgolódnak, de semmi zavargás. Olyan, mint egy társasház kicsit gyermekiesebben :D


3. Nincs kötelező imádkozás, se komoly fegyelem. Csak az alapok: légy rendezett, ügyelj a lakásra és hajnalban már ne nagyon hangoskodj (nem a szabályok, a lakók miatt)


4. Havi díj attól függ milyen szobába kerülsz. Négy fősről nem tudok nyilatkozni, de az apartman 65.000 Ft havonta, rezsivel együtt, ami kifejezetten jó. Egy embert kell csak magad mellett elviselni és lényegében egy totál új lakásban lakhatsz olcsón.


Én amíg nem építek ki egzisztenciát, vagy nem kötelezem el magam valakivel, nem hagyom el ezt a helyet. Biztonságos, az egyetem mellett, közelben boltok, bisztrók, kocsmák, edzőterem, és a metró. Ritka lehetőség, és pont itt a lényeg, hogy ezt amikor valakik újak jönnek, majd meg is tartsák.

2022. máj. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Annyira azért nem olcsó akkor O-o az Elte egyik kolija valami 15K havonta:D Tény mondjuk, hogy az eléggé lepukkant. Vajon a négyfős szoba is ennyibe kerül?
2022. máj. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

3-as


Nem, a tényleges kollégiumi szobák jóval olcsóbbak. Ez csak az apartman, tehát 2 fős. Ha ezt most négy főre vetíted, 32.500 Ft.

2022. máj. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Köszi!
2022. máj. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy lehet abba a koliba jelentkezni?
2022. aug. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!