Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Elég ha a bizonyítványomat...

Elég ha a bizonyítványomat csak áprilisban töltöm fel a felvibe, amikor már az összes meglesz?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, elvileg nem is kötelező feltölteni. Nekem is valószínűleg a duplázós módszer lesz a jobb, de a biztonság kedvéért azért fel akarom majd tölteni.

Amiben még bizonytalan vagyok, hogy eddig úgy gondoltam, hogy természettudományos jegynek majd a 10.-es kémia 4-esemet és a 11.-es biosz 4-esemet viszem, de lehet, hogy idén fizikából 5-ös leszek év végén és akkor azt számítanám be inkább.



2022. jan. 30. 11:44
 1/2 A kérdező kommentje:
Beirogattam a 11.-es jegyeimet meg a természettudományosat is, de most bizonytalan vagyok, nem tudom hányas leszek fizikából, mert nem mindegy, mit számítok be.
2022. jan. 30. 11:46
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem te fogod eldönteni, hogy mit számíttatsz be, hanem AUTOMATIKUSAN a legtöbb pontot hozó kombináció fog számítani.
2022. jan. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!