Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha 12.-es vagyok, akkor most...

Ha 12.-es vagyok, akkor most kell feltoltenem az év végi bizonyítványt, vagy ezt is július 8-án? Megkaptuk a suliból beszkenelve, de hivatalosan még nem volt bizonyítványosztás.

Figyelt kérdés
2021. máj. 23. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Július 8-ig kell, tehat nem július 8-án. Feltöltheted akár ma is, nem baj ha még nem történt meg a bizonyítványosztás.
2021. máj. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Elnézést, július 8-ig, igen.

Az a problémám, hogy sorrendet később szeretnék még módosítani (aminek szintén július a a határideje), és azt nem tudom, hogy ha most feltoltom a bizonyítványom (ez után ugye nem kell hitelesíteni?), akkor később még lesz lehetőségem az egyszeri sorrendváltoztatásra? Mert azt ugye csak egyszer lehet, és hitelesítenem kell utána. Attól félek, hogy ha most feltoltom az a bizonyítványt, akkor elvész az egyszeri sorrendmódosítási lehetőségem. Van ilyen?

2021. máj. 23. 17:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze, lépj be nyugodtan, semmi nem történik, nem kell újra hitelesítési. Feltöltöd, aztán majd sorrendet máskor változtatsz.
2021. máj. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!